Pracovní skupina pro zpracování digitálních projektů

Využívání webových aplikací či jiných nástrojů dostupných online se stalo běžnou součástí pracovního i osobního života většiny z nás.

Cílem pracovní skupiny pro zpracování digitálních projektů je vytvářet obsah digitálních projektů souvisejících s farmakoterapií, činností klinického farmaceuta či ČOSKF ve spolupráci s dalšími odbornostmi.

Prvním projektem skupiny byla kontrola a zpřehlednění webových stránek společnosti s důrazem na jejich jednoduché, intuitivní použití a aktuálnost informací. Dalším příkladem činnosti skupiny je založení a vedení Instagramového účtu @coskf_cz.

Mezi plánované projekty patří přepracování volně dostupné webové a mobilní aplikace Switchapp, která má usnadnit převedení pacienta mezi jednotlivými antidepresivy a antipsychotiky. Součástí doporučení bude schéma vysazení jednoho a nasazení druhého léčiva a upozornění na možné komplikace, které tento switch mohou doprovázet (lékové interakce, syndrom z vysazení, apod.) Řešení, které aplikace nabízí, by mělo reflektovat dostupné lékové formy a síly přípravku.

Pokud máte zájem začlenit se do týmu a pomoci s některým z projektů, neváhejte a kontaktujte koordinátorku pracovní skupiny.

Mgr. Klára Hortová, koordinátorka

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.